دسته‌بندی نشده

آبرسانی پوست

مجله دیجی بیوتی

آبرسانی پوست

خشکی و چربی پوست مشکلی هستش که الان خیلی از خانما ها با آن مشکل دارند و در انتخاب محصولات پوستی به ویژه محصولات آبرسانی پوست دچار سردرگمی می‌شوند.

آبرسانی پوست چیست؟

آبرسانی پوست یا همان هیدرومی به معنی رطوبت رساندن به پوست است که با استفاده از محصولات آبرسانی پوست می‌توان جلوی شکنندگی زودرس پوست را گرفت و پوستی شاداب و لطیف داشت.

چرا آبرسانی پوست مهم است؟

پوست خارجی ترین عضو بدن است که با محیط بیرون بیشترین تماس را دارد و همین دلیل بیشتر دچار خشکی و آسیب دیدگی میشود، پس نتیجه میگیریم آبرسانی پوست برای حفظ شادابی آن بسیار مهم است.

از چه سنی بهتره از محصولات آبرسان استفاده کنیم؟

از ۱۸ سالگی بهتر است به صورت روزانه از کرم های آبرسان ضعیف استفاده کنید تا به شاداب ماندن پوست خود کمک کنید. ولی از ۳۰ سالگی لازم است که به صورت مستمر از آبرسان های قوی که حاوی هیالورونیک اسید هستند برای ترمیم و پیشگیری از آسیب دیدگی پوست استفاده کنید.

آبرسان پوست خشک حتما باید حاوی چربی باشد تا خشکی و کم آبی پوست رو برطرف کند. کرم های آبرسان رو پوست خشک میتونن به عنوان زیرساز آرایش جایگزین پرایمر استفاده شوند تا رطوبت پوست در زمان آرایش از بین نرود.

آبرسان پوست چرب هم حتما باید کاملا اویل فری (بدون چربی) باشند تا ایجاد جوش و حساسیت نکنند.

حتما تصور میکنید که پوست خشک یا پوست های کم آب خیلی بیشتر به آبرسانی نیاز دارند اما اصلا این طوری نیست چون پوست چرب به خاطر حساسیت های خاصی که داره بیشتر از دو نوع پوست خشک و کم آب به آبرسانی نیاز داره.

محصولات پیشنهادی ما برای آبرسانی پوست:

آبرسان پوست خشک :آبرسان کپسولی نوتروژینا، آبرسان کرم ژل نوتروژینا، آبرسان رز گارنیر، آبرسان پوست خشک نیوآ، آبرسان لورال ۲۴، آبرسان آلوئه ورا صورتی و آبی لورال.

آبرسان پوست چرب: آبرسان گارنیر چای سبز، آبرسان گارنیر انار، آبرسان واترژل نوتروژینا، آبرسان لورال آلوئه ورا لیبل سبز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *